logo

"Puzzle" rockringy

Po dlouhých přípravách představujeme opožděně absolutní novinkou, kterou jsou nově přepracované vnější ronkringy. Tvoří je dvoudílné provedení s tvarovým spojem při použití duralu o tloušťce 5 mm. Tato koncepce umožňuje hlavně efektní dvoubarevné provedení rockringu. Možné jsou různé kombinace barev a dílů mezi sebou. Zatím je vyrobeno pár prvních polotovarů v barvách černá, červená, modrá a zlatá pro počty zubů 36 a 38.

Další možné barvy jsou oranžová, zelená, fialová a leštěný dural. Je možné tedy vybrat různé barevné kombinace obou částí a doladit tak maximálně vzhled svého biku. Skladem budou jen polotovary v různých barvách a design si bude možno vybrat asi z pěti různých standartních motivů.

Prvním z nich je vyobrazený modro-zlatý rockring na 38 zubů v designu PUZZLE. Samozdřejmostí je i "custom design program", kde jsme schopni udělat design přesně dle představy zákazníka. Prvním jezdci na světě kteří sedlají kola s těmito rockringy jsou Martin Daněk a Josef Mrázek, kterému byl udělán rockring na 36 zubů právě podle jeho vlastního návrhu.

Rockring Rockring